Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

2 сесія

21.12.2020 р.

1. Про визнання повноважень депутатів Космачевського В.В., Карауша І.М.
  1. Про регламент Піщанської селищної ради 8 скликання.
  1. Про початок реорганізації Рудницької селищної ради  та сільських рад шляхом приєднання до Піщанської селищної ради.
  1. Про план роботи Піщанської селищної ради на І півріччя 2021 р.
  1. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Піщанської територіальної громади закладів, установ та підприємств та іншого індивідуально визначеного майна.
  1. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.
  1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
  1. Про  внесення  змін до рішення   37 сесії  сільської ради 7 скликання за № 108 від 23.12.2019 року "Про бюджет Чорноминської  сільської ради на 2020 рік"(зі змінами).
  1. Про внесення змін до 41 сесії 7 скликання Ставківської сільської ради  від  23.12.2019  року №359 «Про сільський  бюджет  Ставківської сільської ради на 2020 рік»
  1. Про внесення змін до 45 сесії 7 скликання Яворівської сільської ради  від  19.12.2019  року №395 «Про місцевий  бюджет Яворівської сільської ради на 2020 рік».
  1. Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів у новій редакції.
  1. Про створення фінансового відділу Піщанської селищної ради.
  1. Про створення відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я Піщанської селищної ради, затвердження Положення про відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я.
  1. Про  створення відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Піщанської селищної ради, затвердження Положення про відділ освіти, молоді,  спорту, культури та туризму.
  1. Про створення  відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Піщанської селищної  ради, затвердження Положення про відділ комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою.
  1. Про затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку  Піщанської селищної ради на 2021 рік.
  1. Про Програму подальшого розвитку та удосконалення організації харчування учнів закладів дошкільної та загальної середньої освіти Піщанської селищної ради на 2021-2025 роки.
  1. Про затвердження Програми  Фінансова підтримка КП «Піщанська ЦРЛ» на 2021- 2024 роки.
  1. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Піщанський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» на 2021-2024 роки Програма
  1. Про затвердження Програми « Цукровий діабет» на 2021- 2023 роки.
  1. Про  цільову комплексну програму покращення матеріально-технічної бази закладів освіти Піщанської селищної ради на 2021-2025 роки.
  1. Про селищну програму «Обдарована молодь» на період 2021-2025 років.
  1. Про затвердження Програми розвитку культури та духовного відродження на період до 2025 року.
  2. Про затвердження Програми розвитку Піщанської дитячої музичної школи ім.П.Муравського на 2021- 2025 роки.
  1. Про програму «Ветеран» на 2021-2023 роки.
  1. Про створення на 2021 рік Фонду депутата селищної  ради 8 скликання та Порядок його використання.
  1. Про затвердження Програми забезпечення мобілізаційної підготовки, мобілізації та оперативного реагування на загрози на території  Піщанської селищної ради на 2021-2025 роки.
  1. Про затвердження Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку пожежної охорони у Піщанській селищні раді на 2021-2025 роки.
  1. Про затвердження  Програми «Фінансова підтримка на покриття збитків від господарської діяльності підприємствам, що надають комунальні послуги на 2021 рік».
  1. Про Програму відзначення державних свят, пам’ятних та ювілейних дат, вшанування кращих виробничників, проведення інших культурних заходів на 2021 рік.
  1. Про затвердження Положення про старосту.
  1. Про затвердження на посаду  старости  с.Рудницьке, с.Городище.
  1. Про затвердження на посаду  старости  с.Дмитрашківка, с.Миколаївка, сщ.Трудове.
  1. Про затвердження на посаду старости смт.Рудниця, с.Яворівка.
  1. Про затвердження на посаду старости с.Ставки та с.Миролюбівка.
  1. Про затвердження на посаду старости с.Чорномин (с.Рибки, с.Попелюхи, с.Козлівка).
  1. Про затвердження «Положення про преміювання працівників апарату Піщанської селищної ради у 2021 році», надання матеріальної допомоги селищному голові та апарату ради у 2021 році.
  1. Про надбавку, преміювання, надання матеріальної допомоги секретарю селищної ради.
  1. Про бюджет Піщанської  селищної  територіальної громади на 2021 рік.

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного