Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

4 сесія

12.02.2021 р.

1. Про визнання повноважень депутатів Мойсєєва О.О., Дреліховської С.О., Завроцької Н.Ф.

2. Про дострокове припинення повноважень депутата Піщанської селищної ради 8 скликання.

3. Про внесення змін до складу постійних комісій селищної ради.

4. Про внесення змін до рішення  2 сесії  Піщанської селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року  № 54 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2021 рік». Додатки.

5. Про затвердження Комплексної  оборонно – правоохоронної  програми Піщанської селищної ради  на 2021-2025 роки  Додаток.

6. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Піщанської територіальної громади акцій ПрАТ «Піщанська центральна районна аптека».

7. Про виправлення технічної помилки. Додаток.

8. Про затвердження передавальних актів.

9. Про затвердження структури та загальної  чисельності працівників закладів дошкільної освіти  Піщанської селищної ради.

10. Про затвердження структури та загальної  чисельності працівників закладів загальної середньої освіти Піщанської селищної ради

11. Про затвердження структури та загальної  чисельності працівників закладів культури Піщанської селищної ради

12. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунальних установ та закладів Піщанської селищної ради

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на право власності.

15. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок у власність  на території Піщанської селищної ради.

16. Про передачу земельних ділянок у власність на території Піщанської селищної ради.

17. Про припинення права користування земельними ділянками.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  надання в оренду

19. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Піщанської селищної ради.

20. Про продовження терміну дії договорів оренди землі.

21. Про надання в оренду ФГ «Гейзер – 9» земельних ділянок із земель невитребуваних земельних часток (паїв) на території с. Ставки Піщанської селищної ради.

22. Про внесення змін до рішення № 26 від 21.12.2020 р «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів в новій редакції».

23. Про надання статусу одержувача бюджетних коштів.

24. Про звернення депутатів Піщанської селищної ради до Верховної Ради України.

25. Про звернення депутатів Піщанської селищної ради до Тульчинської районної ради.

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного