Піщанська селищна рада

.

Дата: 23.02.2021 15:02
Кількість переглядів: 1687

Фото без описуВідповідно до розпорядження селищного голови від 23.02.2021 р.№8 скликається позачергова п'ята сесія селищної ради. Пленарне засідання відбудеться 1 березня  2021 року о 10-00 годині в залі засідань селищної ради (вул.Центральна, 85). На розгляд сесії виносяться  питання:

1.  Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Піщанського району Вінницької області у комунальну власність Піщанської селищної ради нерухомого та іншого індивідуально визначеного майна.

2. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Піщанської селищної ради індивідуально визначеного майна закладів, установ, підприємств.

3. Про затвердження передавальних актів cмт.Рудниця  с. Дмитрашківка   с.Миролюбівка с.Ставки с.Яворівка с.Городище с.Рудницьке с.Чорномин.

4. Про внесення змін до рішення № 26 від 21.12.2020 р «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів в новій редакції».

5.Про  затвердження Положень про відділи та сектора Піщанської селищної ради.

6. Про звільнення директора комунального підприємства «Імені Героя соціалістичної праці  Гуменного Івана Микитовича».